Mändjala Kämping on ideaalne paik erinevate ürituste korraldamiseks - alates ettevõtete suvepäevadest ning lõpetades suguvõsa kokkutulekutega.

Mändjala Kämping on Eesti üks suurimaid ning Saaremaa suurim kämping, kus enam kui 60 katuse alla suudame majutada üle 300 inimese.

Kui aga sellest jääb väheseks, on meil ka väga head telkimisvõimalused. Ruumi leidmisega probleeme ei tohiks tekkida, kuna kasutada on ca 12 hektarit maad. Suurimad seni toimunud suvepäevad olid 2400 osalejaga.

Täpsemalt saab majutuse kohta lugeda https://mandjala.ee/majutus.

Mändjala Kämpingust saab muuseas alguse ka Saaremaa populaarseim avalik liivarand ning Mändjala Kämpingule kuulub sellest 500 meetrit.

Kõik, kes on varem kokku puutunud suvepäevade korraldamisega, teavad, et suvepäevade eduka korraldamise aluseks on rikas kogemustepagas. Eriti kui jutt on toitlustamisest ning suvepäevaliste hulk jääb juba sadadesse. Enda teeninduskeemi oleme aastate jooksul töötanud välja selliselt, kus 60 minuti jooksul suudame välja jagada prae 700le inimesele. Toitlustuse kohta saab lähemalt lugeda www.mandjala.ee/toitlustus

Mändjala Kämpingul on laialdased kogemused ning ulatuslik usaldusväärsete partnerite võrk (väga suurte suvepäevade korraldamisel tuleb osata kaasata abilisi). Kõik ikka selleks, et teie suvepäevad ja üritused sujuksid viperusteta ning jääksid veel aastateks meelde.

Mändjala Kämping on aastate jooksul korraldanud eri mastaabis suvepäevi ning siiamaani on peetud üritustega igati rahule jäädud. Seda muuhulgas seetõttu, et oleme klientide soovide suhtes paindlikud ning suudame pakkuda kiireid, tõhusaid lahendusi.

Mändjala Kämping ei ole aga vaid suvepäevadele orienteeritud. Ampluaa on meil igati esinduslik - alates 15 inimesega intiimsest sünnipäevapeost liivasel mererannal kuni 5000 inimesega suurürituseni välja. Seega kogemustepagas on rikkalik, ürituse suurusest sõltumata.

Kui soovite muuta üritust eriti privaatseks, pakume võimalust rentida ka kogu kompleks. Sellisel juhul sulgeme teiste külastajate jaoks Mändjala Kämpingu ning teie kasutada on kõik territooriumil asuvad ruumid.

Õhtuseid üritusi eelistatakse läbi viia rannabaar Manjaana juures, mis asub vahetult mere ääres. Rannabaari kõrval on võimalik kasutada 10x15m suurust telki, kuhu on ehitatud live-esinemisteks lava ning baarilett.

Teine võimalus on kasutada restoranihoonet.

Rannabaar Manjaana vahetus läheduses asub veel kadaka leiliga saun, mis lisaks lõõgastavale saunaelamusele köidab veel isikupärase eesruumiga.

Oleme valmis pakkuma nö täispaketti, st lisaks majutusele ja toitlustusele oleme suutelised pakkuma kõiki teenuseid, mis on vajalikud meeldivaks suvepäeva veetmiseks, nt päeva-, õhtukava, päevajuhid, ansamblid, helindus, meeskonna mängud jpm.

Võimalik on mängida rannaliival rannajalgpalli ja võrkpalli, discgolf, lauatennise, laste mänguväljak jms

Täpsema info ja pakkumise saamiseks palun võtke ühendust Mändjala Kämpingu perenaise Silja Viprega, tel 54005323 või silja@mandjala.ee