Klassireis

Mändjala Kämping on populaarne kooliõpilaste hulgas meeldejääva klassireisi korraldamiseks. Reis Saaremaale on isenesest juba sündmus ning arvestades Mändjala Kämpingu asukohta ja võimalusi, siis parimat ja soodsamat kohta meeldejääva klassireisi korraldamiseks on raske leida.

Mändjala Kämping asub Saaremaal, Kuressaarest vaid 10 kilomeetri kaugusel, Kuressaare-Sõrve maantee ääres. Mändjala Kämping on mereääres ning Mändjala Kämpingust saab alguse Saaremaa populaarseim liivarand ja Mändjala Kämpingule kuulub sellest liivarannast 0,5 km. Kämpingud ise asuvad looduskaunis männimetsas liivaluidete vahel.

Mändjala Kämpingusse toob Kuressaarest kergliiklustee ning lähim pood asub vaid 2 km kaugusel Nasva külas.

Mändjala Kämping mahutab kämpingutesse ööbima lausa üle 300 inimese ehk neid hetki, kui keegi soovijatest peavarjuta jääb, tuleb ette haruharva.

Õpilastele oleme alati pakkunud soodsat majutusvõimalust tavakämpingus ja nii ka 2022 aastal:

Õpilase ööbimine maksab vaid 10 EUR/öö.

Pakkumine kehtib 19.05-21.06.2023

Juhul kui soovite jääda kauemaks kui üks öö,  siis on järgmise öö maksumus 10% soodsam.

Hinnas sisaldub voodipesu komplekti kasutus ja 1x dušši kasutus.

Klassireis 2023

Saaremaal

Tegevused

Noored on aktiivsed ning soovivad puhkuse ajal erinevaid tegevuse võimalusi. Kui looduse poolt pakutavatele võimalustele (ujumine, jooksmine, rattasõit rannaliival või männimetsas liivaluidetel) soovitakse lisategevusi, siis Mändjala Kämpingus on palju erinevaid võimalusi aktiivseks puhkamiseks, nt: discgolf, rannavolle, lauatennis, välitrenazöörid, puuküttega kadaka saun jpm.

Lähemalt erinevatest aktiivse puhkamise võimalustest saab lugeda siit ===>>>

Toitlustus

Mändjala Kämpingus on loodud kõik võimalused ise toidu valmistamiseks. Seda saab teha näiteks grillmajas (ööbijatele on selle kasutamine tasuta) või siis kämpingu territooriumil asuvatel mobiilsetel grillidel. Kes soovib grillimiseks puid või grillsütt, siis neid saab samuti Mändjala Kämpingust soetada.

Neile, kes ei soovi toitu ise valmistada, pakub Mändjala Kämping omalt poolt kõhutäidet, ja seda mitmel erineval viisil.

Hooajal kostitab rännulisi erisuguste hõrgutistega Mändjala Kämpingu restoran Käbi. Lisaks on avatud Saaremaal ainulaadne rannabaar Manjaana (juhul kui vihma sajab, on see suletud).

Toitlustamise kohta leiab rohkem infot ===>>>

Majutus

Tavakämpingud

Tavakämping on ideaalne variant neile, kes peavad lugu lihtsusest, kuid telgis päris ööbida ei sooviks. Tavakämpingud on lihtsad, kuid hubased puidust kämpingud, kus on olemas voodid (koos teki ja padjaga), laud, toolid ja elekter. Krõbedamatel õhtutel saab kämpingusse toimetada ka elektriradiaatori.

Tavakämpingud on 2-, 4- või 5-kohalised.

WC asub Mändjala Kämpingu territooriumil ning selle kasutamine on tasuta. Eraldi hoones asub dušš, mida on võimalik soovi korral kasutada (1x kasutamist on hinnas) ja mille kasutamine maksab 1 eurot kord. Täpsemat infot saab administraatori käest.

Mugavustega kämpingud

Kui siiski on soov ööbimisel veidi rohkem mugavusi nautida, on Mändjala Kämpingus olemas ka mugavustega peremajakesed ja peremajad.

Mugavustega kämpingud erinevad tavakämpingutest selle poolest, et iga maja on varustatud duši, WC ja kööginurgaga (koos kõigi söögivalmistamiseks vajalike vahenditega).

Perekämping

Peremajakesi on Mändjala Kämpingus kokku 3 ning need on orienteeritud, nagu ka nimi ilusti viitab, eeskätt peredele.

Üks peremajake on ühetoaline, kuhu on võimalik mahutada kuni 3 inimest. Antud majakeses on lai kaheinimese voodi ning üks üheinimese voodi. Selle maksumus üheks ööks on 59 eurot.

Kaks peremajakest on kahetoalised, milles on lisaks laiale voodile ja lahtikäivale tugitoolile ka lisavoodi ehk nendesse on võimalik majutada kuni 4 inimest. Antud majakese maksumus on 69 eurot öö.

Peremaja

Peremaju on samuti 3 ning need sobivad ideaalselt peredele või seltskondadele.

Kahetoalisi peremaju on 2, kus igas toas on 2 voodit, ehk mõlemasse mahub magama 4 inimest (võimalik on paigaldada üks lisavoodi). Need asuvad ühes kahekorruselises majas, aga korrustele on eraldi sissepääsud. Ühe korruse maksumus üheks ööks on 79 eurot.

Kolmetoaline peremaja asub uhkes üksinduses ning sinna mahub magama 6 inimest (lisavoodeid on võimalik paigaldada 2 tükki). Antud peremaja maksumus üheks ööks on 119 eurot.

 

* Pakkumine kehtib 19.05-21.06.2023
OÜ Saaremaa Camp jätab endale õiguse broneeringuid muuta

Küsi rohkem infot!