KKK

Kõikidele külastajatele on avatud tasuta parkla. Soovi korral on võimalus viia neljarattaline otse treppi ning parkida auto kämpingu kõrvale. Territooriumile sõit maksab ööbijale 5 eurot auto kohta (kogu külastusperioodi vältel ja administraatori tööaegadel).
Saaremaal on ühistranspordi kasutamine kõigile tasuta. Mändjala Kämpingu juures asuva peatuse nimi on Kämpingu. Infot busside liikumise kohta leiab www.peatus.ee
Juhul kui tulete Saaremaale mööda maad, siis on mõistlik praamipilet endale eelnevalt ära osta www.praamid.ee.
Mändjala Kämpingus on kõikidele külastajatele tasuta wifi. Kuna territoorium on suur, siis kogu territooriumit wifi leviala ei kata, mis annabki võimaluse puhata nutivabalt :). Wifi levib 3 asukohas: restoranis Käbi, administraatori maja ümbrus ja rannabaaris Manjaana.
Randa on oodatud igaüks (mitte ainult Mändjala Kämpingus ööbijad).
Kõikidel külastajatel on võimalus kasutada Mändjala Kämpingus asuvat dušši. Dušši kasutamine maksab 1 EUR kord ja vajaliku zetooni saab soetada administraatori käest.
Juhul kui reisimise ajal on tekkinud musta pesu, on seda võimalik samuti pesta. Ühe masinatäie pesu pesemine maksab 3 eurot. Pesu pesemiseks palun tuua enda pesu administraatori kätte.
Lemmikloomad on kämpingusse alati teretulnud ja see on omanikule tasuta. Tingimusel, et omanik hoolitseb selle eest, et tema lemmik ei oleks teistele külastajatele ja nende lemmikutele ohtlik, hoiaks öörahu ja omanik koristab enda lemmiku järel ise.
Mändjala Kämpingus kehtib öörahu ajavahemikul 00:00 - 07:00.

Võtke meiega ühendust!

Kuidas meid leida?

Mändjala Kämpingut on lihtne leida, tuleb sõita Kuressaarest lääne poole 12 minutit ja vasakut kätt me asumegi 😉

Pisut detailsemalt rääkides, asume Kuressaare-Sõrve mnt 10. kilomeetril.

N 58°13'4,8'' E 22°19'54,1''

Jalgsi või rattaga liikujale toob Mändjala Kämpingusse turvaliselt kergliiklustee.