Toitlustamine

Mändjala Kämpingus on loodud kõik võimalused ise toidu valmistamiseks. Seda saab teha näiteks grillmajas (ööbijatele on selle kasutamine tasuta) või siis kämpingu territooriumil asuvatel mobiilsetel grillidel. Kes soovib grillimiseks puid, siis neid saab samuti Mändjala Kämpingust administraatorilt soetada.

Neile, kes ei soovi toitu ise valmistada, pakub Mändjala Kämping omalt poolt kõhutäidet, ja seda mitmel erineval viisil.

 

 

Rannabaar Manjaana

Kui aga ise ei soovi sööki valmistada, on võimalik pista ka varbad liiva ning tellida toidud Rannabaarist Manjaana, kus mängib taustaks lisaks merekohinale mõnus muusika ning nautida saab vaadet merele.

Mändjala Kämpingust leiate Saaremaal ainulaadse rannabaari, Manjaana, mis asub otse mereliival, imelise vaatega merele. Manjaana kätkeb endas kõike, mida suvisest Saaremaast tahta võiks: jalgu kõditab rannaliiv, keha jahutab rannabriis ning ereda päikese eest saab peituda mändide varju.

Lisaks sellele on Manjaana varustatud mitmekülgse joogi- ja snäkivalikuga.  Tasub proovida kurikuulsat Manjaana burksi, mis on rohke tagasiside põhjal tituleeritud üheks 'paganama hüvaks kõhutäiteks'. Seejärel jääb üle vaid mändide varju võrkkiike heita, kus saab lainetekohina saatel leiba luusse lasta.

Need, keda õõtsuma ei kutsu, võivad peesitamiseks valida hoopistükkis rannatooli.

Mainitud mugavikke saab rannabaarist ka laenutada.

Lainetekohin ei ole siiski ainuke heli, mis Manjaanas võnkeid tekitab. Peale baarirahva siidise hääletämbri paitavad veel kõrvu erinevad muusikapalad, mis üldiselt kipuvad kokku minema baaris valitseva meeleoluga. Oma leiavad nii rahuliku, voolava coffee-house või bluusi austajad. Samas, kui tahab vägisi elavaks minna, leitakse varamust ka ägedamad rütmid üles.

Manjaana avatakse iga päev kell 12 - seda muidugi juhul, kui ilma on. Kui aga ilmavana vimkasid viskab, siis ka baarirahvas magab. Tuleb teine päev tagasi tulla!

Manjaana on avatud iga päev kella vähemalt 19ni. Üldiselt on baarirahvas aga üpris üürikese unega, ehk läbirääkimiste tulemusena võib kas või hommikuse päikesetõusu koos ära vaadata. Ega varem ei tahaks sealt nii või naa ära tulla!


 

Hommiku buffet

Mändjala Kämping pakub toitlustusmajas igapäevaselt ajavahemikul 09-11:00 hommiku buffet kõikidele soovijatele, sh ka neile, kes ei ööbi Mändjala Kämpingus.

Hommiku buffet on rikkalikku valikuga ja endale meelepärase peaks leidma endale igaüks.

Hommiku buffet maksumus on 8 EUR/inimene. Lastele vanuses 0-3 aastat on tasuta ja vanuses 4-12 aastat – 6 EUR.

 

 

Grupitoitlustus

Mändjala Kämpingul on laialdased kogemused gruppide toitlustamisel, mis suuremate gruppide ja suvepäevade toitlustamisel on väga oluline. Mändjala Kämping on aastate jooksul välja töötanud teenindusskeemi, mis võimaldab ca 60 min jooksul välja jagada 700 praadi.

Grupimenüüd pakume gruppidele alates 10 inimesest.

Vajadusel võimaldame gruppidele hommikusööki eelneval kokkuleppel ka varem.