Toitlustamine

Toitlustamiseks on Mändjala Kämpingus mitmeid erinevaid võimalusi, ehk tühi kõht ei ole valikuvariant!

Kogemuste pagasist leiame mastaape äärmusest äärmusesse – alates romantilistest õhtusöökidest rannaliival kahele kuni 5000 inimese toitlustamiseni välja.

 

 

Rannabaar Manjaana

Kui aga restoran tundub liialt ametlik, on võimalik pista ka varbad liiva ning tellida toidud Rannabaarist Manjaana, kus mängib taustaks lisaks merekohinale mõnus muusika ning nautida saab vaadet merele.

Mändjala Kämpingust leiate Saaremaal ainulaadse rannabaari, Manjaana, mis asub otse mereliival, imelise vaatega merele. Manjaana kätkeb endas kõike, mida suvisest Saaremaast tahta võiks: jalgu kõditab rannaliiv, keha jahutab rannabriis ning ereda päikese eest saab peituda mändide varju.

Lisaks sellele on Manjaana varustatud mitmekülgse joogi- ja snäkivalikuga.  Tasub proovida kurikuulsat Manjaana burksi, mis on rohke tagasiside põhjal tituleeritud üheks 'paganama hüvaks kõhutäiteks'. Seejärel jääb üle vaid mändide varju võrkkiike heita, kus saab lainetekohina saatel leiba luusse lasta.

Need, keda õõtsuma ei kutsu, võivad peesitamiseks valida hoopistükkis rannatooli.

Mainitud mugavikke saab rannabaarist ka laenutada.

Lainetekohin ei ole siiski ainuke heli, mis Manjaanas võnkeid tekitab. Peale baarirahva siidise hääletämbri paitavad veel kõrvu erinevad muusikapalad, mis üldiselt kipuvad kokku minema baaris valitseva meeleoluga. Oma leiavad nii rahuliku, voolava coffee-house või bluusi austajad. Samas, kui tahab vägisi elavaks minna, leitakse varamust ka ägedamad rütmid üles.

Manjaana avatakse iga päev kell 12 - seda muidugi juhul, kui ilma on. Kui aga ilmavana vimkasid viskab, siis ka baarirahvas magab. Tuleb teine päev tagasi tulla!

Manjaana on avatud iga päev kella 22ni. Üldiselt on baarirahvas aga üpris üürikese unega, ehk läbirääkimiste tulemusena võib kas või hommikuse päikesetõusu koos ära vaadata. Ega varem ei tahaks sealt nii või naa ära tulla!


 

Restoran Käbi

Mändjala Kämpingus asub restoran Käbi. Restoran pakub laia valikut ning igaüks leiab endale midagi. Seejuures ei oma tähtsust, kas kõht koriseb üksikul seljakotiränduril või suguvõsakokkutulekut pidama tulnud kärgperel, sest restoranis sees on ca 100 kohta, lisaks veel 2 väliterassi.

Mändjala Kämpingu restoran Käbi on tipphooajal avatud 9-21. Hooaja alguses ja lõpus ilmuvad kellaajad jooksvalt kodulehel.

Hommikul 9-12 pakub restoran rikkaliku valikuga hommikusöögi buffet.

Alates 12 pakub restoran toitlustust lihtsast ja maitsvast a la carte menüüst.

Toitlustust on eelneval kokkuleppel võimalik tellida ka teistesse hoonetesse, nt rannapaviljoni või sauna.

Erikokkuleppel on restorani võimalik broneerida erinevateks ürituseks (nt kokkutulek, sünnipäev vms).

 

 

Grupitoitlustus

Mändjala Kämpingul on laialdased kogemused gruppide toitlustamisel, mis suuremate gruppide ja suvepäevade toitlustamisel on väga oluline. Mändjala Kämping on aastate jooksul välja töötanud teenindusskeemi, mis võimaldab ca 60 min jooksul välja jagada 700 praadi.

Grupimenüüd pakume gruppidele alates 10 inimesest.

Vajadusel võimaldame gruppidele hommikusööki eelneval kokkuleppel ka varem.